Tanie koperty

W każdym biurze, sekretariacie czy magazynie nie może zabraknąć odpowiednich kopert. W naszym sklepie CentrumKopert.pl znajdziesz różnego rodzaju koperty (rozmiary: DL, C65, B4, B5, C4, C5, C6, CD) ze zrywanym paskiem, samoklejące, na morko które dbają o estetyczny i schludny wygląd dokumentów w trakcie transportu. Oferujemy tanie koperty o gramaturze papieru 80 g/m2 oraz 90 g/m2. Dostępne są koperty w kolorze białym, brązowym lub recyklingowym (szary). Każdy rodzaj koperty posiada również opcję dodatkową w postaci okienka po prawej lub lewej stronie. Dodatkowo koperty mogą otwierać się po długiej lub krótkiej krawędzi koperty.

Jeśli interesują Cię tanie koperty, na pewno znajdziesz odpowiedni model dla siebie. Zajrzyj do naszej hurtowni kopert on-line i porównaj ceny:

Eleganckie koperty ozdobne z nadrukiem

Eleganckie koperty ozdobne z nadrukiem

Obszerny asortyment tanich kopert w różnych rozmiarach z nadrukiem

Wydrukujemy dla Ciebie koperty w klasycznych formatach wysyłkowych DL, C6/5, C5, C6 i C4. Wszystkie koperty można wybrać z okienkiem czy bez. Na przykład koperty z okienkiem są idealne, jeśli chcesz wysyłać faktury lub oferty do klientów, a adres zostanie już wydrukowany na dokumencie wewnętrznym. Koperty DL są szczególnie odpowiednie do korespondencji biznesowej.

Wydrukujemy Twoje koperty w nowoczesnym czterokolorowym procesie CMYK. To pozwala nam tworzyć zdjęcia, grafiki i czcionki w wielu różnych kolorach, bogatych w kontrast i rozdzielczości. Z nami otrzymujesz najwyższą jakość druku.

Firma Bialmed - Koperta C5 HK

Firma Bialmed – Koperta C5 HK

Kup koperty w sklepie z materiałami biurowymi – CentrumKopert.pl. W ofercie dostępne są koperty o różnym przeznaczeniu i rozmiarach: koperty listowe (firmowe) DL, C65, B4, B5, C4, C5, C6, CD koperty z folią bąbelkową. W naszym sklepie biurowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Firma Vetlab - Koperta C5 HK OKP

Firma Vetlab – Koperta C5 HK OKP

Eleganckie koperty ozdobne z nadrukiem zapewniają niepowtarzalność prowadzonej w nich korespondencji i są doskonałym dopełnieniem eleganckich zaproszeń, czy kartek okolicznościowych. Koperty na zaproszenia z nadrukiem są równie istotne jak i same zaproszenia, ponieważ pierwsze co się rzuca w oczy to właśnie koperta, więc warto zadbać o to by była wyjątkowa.

Firma Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych - Koperta C6 HK

Firma Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych – Koperta C6 HK

Koperty w internetowym sklepie CentrumKopert.pl. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy!