Koperty recyklingowe C6 z nadrukiem
- wybierz dany produkt:

Pasek samoprzylepny
ECO
Koperty C6 z nadrukiem | Długi bok | Pasek samoprzylepny | Recykling szary | 75 g/m2

Koperty C6 - Recykling szary - HK

Samoklejąca, recyklingowa koperta C6 z nadrukiem o wymiarach 114×162 mm z paskiem samoprzylepnym. Oferujemy dowolny kolorowy nadruk (4+4). Koperta listowa (zamykająca po długim boku).

Kolor: Recykling szary
Sposób zamykania: Pasek samoprzylepny | HK
Format zamykania: Dłuższy bok (listowa)
Okienko: Bez okna
Materiał: Papier recyklingowy / ECO
Gramatura materiału: 75 g/m2
Rozmiar: C6 (114×162 mm)
Zadruk: Pełnokolorowy

Koperty recyklingowe w formacie C6 to koperty o wymiarach 114 x 162 mm, czyli mniejsze niż standardowa koperta formatu C5. Są to koperty zwykle wykorzystywane do wysyłania krótkich notatek, kartek okolicznościowych, zaproszeń oraz innych mniejszych dokumentów.

Koperty recyklingowe C6 są wykonane z papieru lub tektury z recyklingu, co oznacza, że są bardziej przyjazne dla środowiska niż standardowe koperty. W produkcji takich kopert wykorzystuje się zwykle surowce pochodzące z recyklingu, a także niskiej jakości papier, który jest cięty na wymiar i składany w koperty.

Koperty recyklingowe w formacie C6 są dostępne w wielu sklepach papierniczych oraz internetowych. Można je również zamówić u producentów opakowań. Warto pamiętać, że wybierając takie koperty, wspieramy ideę recyklingu i dbamy o środowisko naturalne.

Nasz sklep to
Satysfakcja Satysfakcja
Dostępność Dostępność
Elastyczność Elastyczność
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
Metoda płatności