Koperty brązowe B5 z nadrukiem

Koperty brązowe B5 z nadrukiem to koperty w standardowym formacie B5 (176 x 250 mm), wykonane z brązowego papieru lub kartonu, na których naniesiono nadruk. Nadruk ten może zawierać różne informacje, takie jak logo firmy, adres nadawcy lub odbiorcy, numer rachunku lub inną grafikę lub tekst. Takie koperty z nadrukiem są często stosowane przez firmy i instytucje jako element ich wizualnej identyfikacji lub do wysyłania dokumentów.

Pasek samoprzylepny
Brązowe
Koperty B5 z nadrukiem | Krótki bok | Pasek samoprzylepny | Brązowe | 90 g/m2

Koperty B5 - Brązowe - HK

Samoklejąca koperta brązowa B5 z nadrukiem o wymiarach 176×250 mm z paskiem samoprzylepnym. Oferujemy dowolny kolorowy nadruk (4+4). Koperta brązowa aktowa (zamykająca po krótkim boku) z lewej lub prawej krawędzi.

Kolor: Brązowe
Sposób zamykania: Pasek samoprzylepny | HK
Format zamykania: Krótszy bok (aktowa)
Okienko: Bez okna
Materiał: Papier offsetowy (standard)
Gramatura materiału: 90 g/m2
Zadruk: Pełnokolorowy
Rozmiar: B5 (176×250 mm)

Oferujemy koperty B5 w brązowym kolorze. Brązowe koperty papierowe - biurowe - format B5 176x250 mm

Co zmieści brązowa koperta formatu B5?

Format B5 jest idealny dla dokumentów o formacie A5. Koperta B5 zmieści także przełożony na pół papier A4.


Koperty brązowe w formacie B5 to koperty o wymiarach 176 x 250 mm. Są to koperty o średnim rozmiarze, które często wykorzystuje się do wysyłania listów, dokumentów, drobnych przedmiotów oraz mniejszych ilości materiałów reklamowych.

Jeśli chodzi o brązowe koperty B5 w tym formacie, są one dostępne w wielu sklepach papierniczych oraz internetowych. Można je również zamówić u producentów opakowań. W zależności od potrzeb, można znaleźć koperty brązowe w formacie B5 z nadrukiem lub bez. Koperty z nadrukiem są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz wyróżnić swoją przesyłkę lub dodać do niej swoje logo czy adres firmy.

Nasz sklep to
Satysfakcja Satysfakcja
Dostępność Dostępność
Elastyczność Elastyczność
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
Metoda płatności