Koperty brązowe C5 z nadrukiem

Koperty brązowe C5 z nadrukiem to koperty w standardowym formacie C5 (162 x 229 mm), wykonane z brązowego papieru lub kartonu, na których naniesiono nadruk. Nadruk ten może zawierać różne informacje, takie jak logo firmy, adres nadawcy lub odbiorcy, numer rachunku lub inną grafikę lub tekst. Takie koperty z nadrukiem są często stosowane przez firmy i instytucje jako element ich wizualnej identyfikacji lub do wysyłania dokumentów.

Pasek samoprzylepny
Brązowe
Koperty C5 z nadrukiem | Krótki bok | Pasek samoprzylepny | Brązowe | 90 g/m2

Koperty C5 - Brązowe - HK

Samoklejąca koperta brązowa C5 z nadrukiem o wymiarach 162×229 mm z paskiem samoprzylepnym. Oferujemy dowolny kolorowy nadruk (4+4). Koperta brązowa aktowa (zamykająca po krótkim boku) z lewej lub prawej krawędzi.

Kolor: Brązowe
Sposób zamykania: Pasek samoprzylepny | HK
Format zamykania: Krótszy bok (aktowa)
Okienko: Bez okna
Materiał: Papier offsetowy (standard)
Gramatura materiału: 90 g/m2
Zadruk: Pełnokolorowy
Rozmiar: C5 (162×229 mm)

Oferujemy koperty C5 w brązowym kolorze. Brązowe koperty papierowe - biurowe - format C5 162x229 mm

Co zmieści brązowa koperta formatu C5?

Format C5 jest idealny dla dokumentów o formacie A5. Koperta C5 zmieści także przełożony na pół papier A4.


Brązowe koperty w formacie C5 to koperty o wymiarach 162 x 229 mm. Są to stosunkowo duże koperty, często wykorzystywane do wysyłania dokumentów, faktur, ofert handlowych i innych większych przedmiotów. Koperty C5 są zwykle wystarczająco duże, aby pomieścić dokumenty w formacie A4, złożone na pół.

Jeśli chodzi o brązowe koperty w tym formacie, są one dostępne w wielu sklepach papierniczych oraz internetowych. Można je również zamówić u producentów opakowań. Często można znaleźć także koperty brązowe w formacie C5 z nadrukiem, który można zamówić zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami.

Nasz sklep to
Satysfakcja Satysfakcja
Dostępność Dostępność
Elastyczność Elastyczność
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
Metoda płatności